filter lausega 25aastat est

News

Koroona eriolukord - Laod ikka avatud! (19.03)

Head koostööpartnerid!

Soovime säilitada tööprotsesside jätkusuutliku ja eduka toimimise ning klientide teenindamise jäädes ise terveks ja hoides oma klientide tervist!
Lähtuvalt eriolukorrast on Filter rakendanud meetmeid viiruse leviku piiramiseks. Eelkõige oleme vähendanud miinimumini vahetuid silmast-silma kontakte.

• Kontoris ei toimu kohtumisi ja koosolekuid. Enamik töötajaid teevad kaugtööd kodukontorist. Kõik töötajad on telefoni ja e-posti teel tööajal kättesaadavad. Reisilt või lähetuselt saabunud töötajad on igaks juhuks 2 nädalat koduses karantiinis. Seni ei ole ükski Filter töötaja haigestunud.
Filter laos on paljud varuosad jm kaubad jätkuvalt kohapeal olemas. Tootejuhtidelt saate info toote saadavuse kohta täpsustada.
Hooldusosakond jätkab klientide teenindamist. Tehnikud käivad operatiivselt objektidel hooldus- ja remonditoiminguid tegemas otse kodust, kontakteerudes vajadusel klientidega telefoni teel ning järgivad täpselt objektide omanike poolt edastatud juhiseid täiendavate piirangute ja ohutusmeetmete kohta.
Kaupade väljastus ja vastuvõtt Filter laos Tallinnas (Läike tee 9, Peetri ) ja Tartus (Viljandi mnt 75) toimub tavapäraselt E-R 8.-17.00 Püüame vähendada ja lühendada kontakte- teavitage palun saabumisest telefoni teel ette, et kaup oleks teile komplekteeritud. Häigusnähtudega inimestel on keelatud kohale tulla!
Kaupade saamine tootjatehastest ja tarned toimuvad seni ilma oluliste hilinemisteta. Paljud seadmete tootjad on kinnitanud, et tootmine ja kaupade väljastamine jätkub. Juhul, kui saame info mõne kauba transpordi viivitusest, teavitame kohe tellijat.

Oleme terved ja ootame tavapärase tööolukorra taastumist lähemas tulevikus!

Tartu kontori uus aadress

Tartu kontor kolis uuele aadresile:

Viljandi mnt 75, 61713
Õssu küla, Kambja vald, Tartumaa

Ootame teid külla!

Energy Expo

We are partnering with the most sought after exhibition in Belarus- Energy Expo! We will be there in almost 2 weeks with our entire portfolio of products, solutions and services. Do check out the flyer below on the specifics and lock the period in your calendar. Feel free to write or dial-in if you would like to learn more on our participation agenda.

Filter Bulgaria Turns 11

Heartening to see our subsidiary in Sofia clock their 11th anniversary year this week. Seems like yesterday that we started off in that region but time flies too fast. Wishing them all the best for a grander future in creating more value for business clients through opportunity.

16. mai 2019 toimub seminar: Ressursitõhus aurukatlamaja

Olete oodatud osalema seminaril:
Ressursitõhus aurukatlamaja, mille eesmärk on anda ülevaade erinevatest energiasäästu võimalustest aurukatlamajades kütuse kulu, elektrenergia ja tehnoloogilise vee kokkuhoiu seisukohal.

11. aprillil 2019 toimub auruseminar

Auru alused, kondensaadieraldid ja reguleerimisventiilid, auru- ja kondensaaditorustik.

Seminari eesmärgiks on anda ülevaade auru põhialustes, auru- ja kondensaaditorustiku ehituse põhitõdedest
ja peamistest seadmetest, mida auru ja kondensaadi käitamisel kasutatakse.

14 - 15.03 oleme suletud

Seoses meeskonnakoolitusega on Filter AS kontorid suletud:

14.03 alates 14:00
15.03 kogu päev

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast

Oleme suletud 31. detsember

Hea koostööpartner!

31. detsembril tähistab Filter-i pere aastavahetust ja oleme suletud. Vabandame ebamugavuste pärast ja soovime häid pühi!

Avati Klintsovskaja koostootmisjaam

1.augustil 2018 toimus Filter AS-i  ja tema St.-Peterburgis asuva tütarettevõtte Vapor koostöös rajatud Klintsovskaja koostootmisjaama pidulik avamine Brjanski oblastis Venemaal.
Ratta banner
Filter container rental