Seadmete transportimisel, tõstmisel, paigaldamisel, käivitamisel ja käitamisel on väga oluline alati järgida tarnija juhiseid, tutvuda kasutus-, paigaldus- ning hooldusjuhendiga ning lubada toiminguid teostada vastavat pädevust omavatel isikutel. Kui seadme ostjal/omanikul puuduvad nõutavad professionaalsed oskused ja teadmised, siis soovitame toote kahjustamise vältimiseks pöörduda meie hooldusosakonna poole paigadus-, käivitus- või hooldusteenuse tellimiseks.

Garantiitingimused

Püsikliendiks olemine tagab parimad hinnapakkumised ja maksetingimused.
Püsikliendiks saamiseks palume alla laadida lepingu ja krediiditaotluse vormid, need ära täita ja saata meiepoolse kinnituse saamiseks aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lepinguvorm
Krediiditaotlus

Keskkonnakaitse

2009 aasta kevadest on AS Filter registreerunud Eesti Probleemtoodete registris.

AS Filter PROnr: PRO09033

Meie kliendid ja lepingupartnerid saavad AS Filter-st hangitud probleemtoote tagastada meie kontoritesse, olles kindlad et ei toimu keskonna risustamist ning ressursside raiskamist. Meie lepingulisteks partneriteks on AS Kuusakoski ja OÜ Weerec

Probleemtoode on toode, mille jäätmed põhjustavad või võivad põhjustada tervise- või keskkonnaohtu, keskkonnahäiringuid või keskkonna ülemäärast risustamist.

Meie poolt käsitletavateks probleemtoodeteks saab lugeda:

1) patareid ja akud
2) PCB-sid sisaldavad seadmed
3) elektri- ja elektroonikaseadmed ja nende osad

Tootjavastutuse põhimõtte kohaselt tagab tootja, et tema valmistatud, edasimüüdud või sisseveetud probleemtootest tekkivate jäätmete kogumise ja nende taaskasutamise, korduskasutamise või nende kõrvaldamise. Nende tegevustega seotud kulud kannab tootja.