1.augustil 2018 toimus Filter AS-i  ja tema St.-Peterburgis asuva tütarettevõtte Vapor koostöös rajatud Klintsovskaja koostootmisjaama pidulik avamine Brjanski oblastis Venemaal.

Läheneva Jaanipäeva puhul oleme reedel 22.06 suletud.

Kõigi Filter töötajate poolt: Head Jaani! 
Oleme ühinenud aktsiooniga anda juubeliürituste tähistamiseks kõigile oma töötajatele 23. veebruaril vaba päev! Soovime kõigile meeleolukat sünnipäeva nädala jätku!

Alfa Laval on maailma juhtiv soojusülekande, separeerimise ja vedelike käitlemise tehnoloogia sadmete valmistaja ja lahenduste väljatöötaja.

Filter AS upgraded Quality Management system according to the ISO 9001:2015 requirements and successfully passed the certification audit. Bureau Veritas issued ISO 9001:2015 Quality certificate to the Filter AS Managment system.
ISO9001
Meil on hea meel teatada, et Filter AS alustas koostööd maailma juhtiva vedelike analüüsiseadmete tootja Maselli

Problems with dry priming, vicous products or food grade materials?

Mouvex says – No Problem!

Pleased to present our new product group in Pumps portfolio: Mouvex.

Mouvex®, part of Pump Solutions Group (PSG®), is the leading global provider of positive displacement pumps and compressors for the transfer of liquids or dry bulk products. Mouvex is an operating
company within Dover Corporation’s Pump Solutions Group, Oakbrook Terrace, IL, USA.

Efektiivne ja puhas põlemine- uus õhuheitmete direktiiv, erinevad tehnilised lahendused ja võimalused.

Palume osalemise soovist teada anda esimesel võimalusel, hiljemalt 11.05.2017, sest kohtade arv on piiratud.

AS Filter juhatuse liige Antti Toppi ja SA Eesti Rahvuskultuuri Fond nõukogu esimees Olav Ehala allkirjastasid 10. aprillil lepingu, millega Eesti Rahvuskultuuri Fondi juurde asutatakse Aktsiaselts FILTER fond.

Seoses meeskonna koolitusega on Eesti esinduste müük ja ladu suletud. Ootame teid jälle 27. märtsil.

Vabandame ebamugavuste pärast.
The STAPS wireless steam trap monitor from Spirax Sarco has been designed for easy, non-intrusive installation with accurate wireless monitoring and reporting to help improve your steam system performance.

Welcome to our new webpage. Things have changed a lot from the previous time and we really hope that you enjoy them. As you see not all information is yet available in all languages but please don't hesitate to contact us, our offices can give any information that might be missing. Thank you for visiting and please look around.
Filter will participate in the following exhibitions on 2016

12.03.2016 lõpetas Filter edukalt Kalev AS tootmise  rekonstrueeritud aurukatlamaja testperioodi.

Rekonstueerimise käigus vahetasime suurema töökindluse tagamiseks välja 13 aasta vanused veetöötlus- ja gaasiseadmed ning kaasajastasime täielikult katlamaja automaatijuhtimise ja visualiseerimise.

SIA FILTER participates in society "Association of Mechanical Engineering and Metalworking Industries of Latvia" and takes part in the project implemented by Investment and Development Agency of Latvia (LIAA), co-financed from European Social Fund.

Filter AS was awarded with Estonian Corporate Sustainability and Responsibility Quality Label Bronze Level.

19.01.2014 Avati pidulikult Rakvere uus koostootmisjaam, mille peatöövõtja oli Filter AS. Kohalikul puiduhakkel töötava jaama võimsuseks on 10 MW soojust ja 1MW elektrit.

Vastutustundliku ettevõtluse Foorum tunnustas 25.02.2014 vastutustundliku ning sotsiaalselt- ja keskkonnaalaselt jätkusuutliku äritegevuse eest 34 ettevõtet kvaliteedimärgisega. Filter AS-i tunnustati pronksmärgisega.

Filter AS on koostööpartneritele ja üliõpilastele koolitusi korraldanud enam kui 5 aastat. Ka 2015 a sügisel viisime koostöös Tallinna Tehnikaülikoolil soojustehnika õppetooliga läbi üliõpilaste praktilisi koolitusi meie aurulaboris.

17.11 kogunesid meie kliendid ja koostööpartnerid seminarile "Soojusvahetusest nii nagu see on - erinevad soojusvahetid, tehnilised lahendused ja võimalused". Novembris on tulemas veel üks seminar kus vabad ka veel viimased kohad. Loe lähemalt millest räägitakse ja kuidas registreerida.
17.11 seminar

13.12.16 toimub klientidele järjekordne aurukoolitus auru algtõdedest.

Soovime kogu Filtri pere poolt teile kaunist jõuluaega ja rõõmsat aastavahetust!

Filter kaart 2017
AS Salvest on 1946. aastast Tartus tegutsev tugevate traditsioonidega Eesti toiduainetööstus. Ettevõtte toiduainete töötlemise eripära tingib valmistoodangu töötlemise autoklaavides, kus tooted kas steriliseeritakse või pastöriseeritakse. Protsessile kulub märkimisväärne kogus energiat ja vett. Ehitatud uus süsteem võimaldab toodete jahutamisel tekkivat sooja vett taaskasutada tootmise tarbeveena.

90-ndatel peamisel veetöötlusprojektidega ja katlamajade renoveerimisega tegelenud ettevõte on praeguseks esindatud kuues riigis ning rajanud enam kui 70  koostootmisjaama ja ehitanud või renoveerinud üle 230 katlamaja.