Head koostööpartnerid!

Soovime säilitada tööprotsesside jätkusuutliku ja eduka toimimise ning klientide teenindamise jäädes ise terveks ja hoides oma klientide tervist!
Lähtuvalt eriolukorrast on Filter rakendanud meetmeid viiruse leviku piiramiseks. Eelkõige oleme vähendanud miinimumini vahetuid silmast-silma kontakte.

• Kontoris ei toimu kohtumisi ja koosolekuid. Enamik töötajaid teevad kaugtööd kodukontorist. Kõik töötajad on telefoni ja e-posti teel tööajal kättesaadavad. Reisilt või lähetuselt saabunud töötajad on igaks juhuks 2 nädalat koduses karantiinis. Seni ei ole ükski Filter töötaja haigestunud.
Filter laos on paljud varuosad jm kaubad jätkuvalt kohapeal olemas. Tootejuhtidelt saate info toote saadavuse kohta täpsustada.
Hooldusosakond jätkab klientide teenindamist. Tehnikud käivad operatiivselt objektidel hooldus- ja remonditoiminguid tegemas otse kodust, kontakteerudes vajadusel klientidega telefoni teel ning järgivad täpselt objektide omanike poolt edastatud juhiseid täiendavate piirangute ja ohutusmeetmete kohta.
Kaupade väljastus ja vastuvõtt Filter laos Tallinnas (Läike tee 9, Peetri ) ja Tartus (Viljandi mnt 75) toimub tavapäraselt E-R 8.-17.00 Püüame vähendada ja lühendada kontakte- teavitage palun saabumisest telefoni teel ette, et kaup oleks teile komplekteeritud. Häigusnähtudega inimestel on keelatud kohale tulla!
Kaupade saamine tootjatehastest ja tarned toimuvad seni ilma oluliste hilinemisteta. Paljud seadmete tootjad on kinnitanud, et tootmine ja kaupade väljastamine jätkub. Juhul, kui saame info mõne kauba transpordi viivitusest, teavitame kohe tellijat.

Oleme terved ja ootame tavapärase tööolukorra taastumist lähemas tulevikus!