Filter esindab kvaliteetsete energia- ja veetöötlusseadmete tootjaid. Oleme paljude tuntud tarnijate volitatud müügi- ja hoolduspartner. Esindusõigused võivad Filter ettevõtete koduturgudel olla erinevad, kuid projektlahenduste planeerimisel ja teostamisel kasutame samade usaldusväärsete ja heakskiidetud tarnijate seadmeid.

Meie põhilisteks klientideks on tööstus-, munitsipaal-, keemia-, energia- ja veetöötlusettevõtted. Tootevalikus on katlad, põletid, gaasimootorid, veetöötlus- ja jahutus seadmed, ventiilid, pumbad, automaatika-, analüüsi- ja laboriseadmed mitmesuguste tööstuslike protsesside jaoks.

Tagame operatiivselt varuosad ning lisaseadmed kogu toodete valikule.
FILTER pakub kvaliteetseid vee ja auru baasil töötavaid katlaid ja aurugeneraatoreid, tehes koostööd juhtivate katlatootjatega, et rahuldada mitmesuguste väikeste ja keskmise suurusega klientide vajadusi elektritootmise, kaugkütte, toiduainetööstuse, põllumajandustööstuse, paberi ja tselluloositööstuse, puidutööstuse, klaasi- ja keraamikatööstuse, tekstiilitööstuse, farmaatsiatööstuse, keemiatööstuse, laevanduse jne vallas.

Pakume suures valikus mitmeotstarbelisi pumpasid näiteks keemia- ja naftakeemiatööstusele, toiduainetetööstusele, veevõrkudele ja veepuhastusseadmetele, heitvee-, kaugkütte- ja jahutussüsteemidele ning mitmete muude valdkondade jaoks. Meie spetsialistid on valmis heameelega nõu andma küsimustes, mis seostuvad pumpade kasutamisega erinevates tööprotsessides.

Kaasaegsed laboriseadmed võimaldavad ohutult ja kiiresti saada korratavaid ja jäljendatavaid analüüsitulemusi, mis vastavad rahvusvahelistele normidele.

Pakume suures valikus toruarmatuuri aurule, kondensaadile, veele ning teistele tööstuslikele vedelikele ja gaasidele.

Oleme orienteeritud tööstuslike protsesside automatiseerimisele. Pakume koostööd seadmete valikul, tarnimisel, konfigureerimisel, seadistamisel ja "võtmed kätte" projektide teostamisel.

Nõudeid, mida nüüdisajal esitatakse protsesside stabiilsusele üheaegselt madalate jooksevkulude ja väikese ressursside kuluga, pole ilma täpsete pidevmõõtmisteta lihtsalt võimalik täita. Müüme suures valikus kõrgekvaliteedilisi seadmeid vee järgmiste parameetrite pidevanalüüsimiseks:

Filter on saavutanud liidripositsiooni koduturul oma terviklahendustega tööstus, kütte- ja kohalike veepuhastussüsteemidega. Me projekteerime ja ehitame veepuhastusjaamasid ja müüme mitmesuguseid veepuhastusseadmeid. Meie kogemused ja teadmised saavad tuge paljudelt koostööpartneritelt.

Pakume laia valikut erinevaid kvaliteetseid soojusvaheteid valitud tarnijatelt. Meie kogemused ja tehnilised teadmised aitavad leida kõige efektiivsema ja tasuvama soojusvahetuse lahenduse HVAC alal, erinevates tööstuse valdkondades, elektri koostootmisjaamades, merelaevanduses ja paljudel teistel aladel. Täpsema informatsiooni saamiseks, võtke palun meiega ühendust.

Pakume firma Cetetherm AB kvaliteetseid ja energiasäästlikke kütte- ja jahutuse sõlmi.