FILTER pakub kvaliteetseid vee ja auru baasil töötavaid katlaid ja aurugeneraatoreid, tehes koostööd juhtivate katlatootjatega, et rahuldada mitmesuguste väikeste ja keskmise suurusega klientide vajadusi elektritootmise, kaugkütte, toiduainetööstuse, põllumajandustööstuse, paberi ja tselluloositööstuse, puidutööstuse, klaasi- ja keraamikatööstuse, tekstiilitööstuse, farmaatsiatööstuse, keemiatööstuse, laevanduse jne vallas.

Süsteeme saab kohandada erinevatele kütustele - maagaas, veeldatud maagaas (LNG), biogaas, kerge- või raske kütteõli ning tahke ja vedel biokütus.

SÜSTEEMI TÜÜP TOOTEVALIK
 Aurukatel*  175 – 55 000 kg/h; Kuni 30 bar
 Aurugeneraator  PÕLETIGA  100 – 12 700 kW; 60 – 20 000 kg/h; Kuni 150 bar.g
 SOOJUSSÕLMENA  50 – 3 500 kW; 100 – 6 000 kg/h; Kuni 5 bar.g
 Kuumaveekatlad*  120 – 38 000 kW; Kuni 30 bar* Valikuvõimalus: Leek-suitsuroru katel/püstkatel

Meie tegevusala hõlmab katla ja aurugeneraatori süsteemide auditeerimist, projekteerimist, tarnimist, paigaldamist ja kasutuselevõttu. Meie katlamajade ja aurugeneraatorite välja töötamise protsess hõlmab erinevaid energiasäästu ja tõhususe rakendusi, usaldusväärsust ja vähendatud elutsükli kulusid. Sel moel püüame alati pakkuda optimeeritud tooteid ja lahendusi, mis aitavad klientidel kasutusele võtta tehnilise võimendusega ideesid.

Aurukatlad
  Aurugeneraatorid
  Kuumaveekatlad
 CSM and USG