Pakume suures valikus mitmeotstarbelisi pumpasid näiteks keemia- ja naftakeemiatööstusele, toiduainetetööstusele, veevõrkudele ja veepuhastusseadmetele, heitvee-, kaugkütte- ja jahutussüsteemidele ning mitmete muude valdkondade jaoks. Meie spetsialistid on valmis heameelega nõu andma küsimustes, mis seostuvad pumpade kasutamisega erinevates tööprotsessides.

Tsentrifugaalpumbad

Tsentrifugaalpumpasid saab kasutada kõige erinevamate näitajatega vedelike pumpamiseks. Pumbata saab nii neutraalset kui agressiivset, puhast ja saastunud, külma ja kuuma, samuti mürgised ja keskkonnaohtlikke vedelikke - näiteks happeid või kütust, toiduainetetööstuse tooteid, määrdeõlisid, emulsioone, termaalõli, erinevad keemiatooted ning madala viskoossusega aineid ning muidugi vett ja reovett. Tsentrifugaalpumpasid kasutatakse ringvoolu tagamiseks kütte- ja jahutussüsteemides, roostevabast terasest pumpasid ka tööstuslikes protsessides. Pronksist pumbad on mõeldud eelkõige tarbeveepumpadeks, kuid on sobilikud ka keemiatööstusele. Pakume integreeritud sagedusmuunduriga pumpasid ja automaatiseeritud ning jälgimisseadmetega pumpamissüsteeme.

3-kruvilised/ 2-kruvilised spindelpumbad

Kahe- ja kolmekruvilisi spindelpumapsid kasutatakse õlide või muude vedelate määrdeainete pumpamiseks, vedelate mittemäärdeainete või halvasti määrivate vedelike jaoks. Kruvipumpasid iseloomustab iseimavus, väga suur tootlikkus, väga madal müra tase ja sobivus erinevate ajamite kiirustega (FU). Vedeliku liikumine läbi kruvipumba on ühtlane ja vooluhulk seetõttu stabiilne, mittepulseeriv ja katkematu.

Ekstsentrilised kruvipumbad

Ekstsentrilised kruvipumbad on iseimevad positiivse survega rotatsioonpumbad. Nendega saab pumbata kõrge ja madala viskoossusega vedelikke, neutraalseid või agressiivseid, puhtaid või abrasiivseid vedelikke, gaasitaolisi vedelikke või vedelikke, mis kalduvad vahustuma, isegi kiulisi ja tahkeid komponente. Erinevad pumpade seeriad sobivad horisontaalseks, vertikaalseks või sukeldunud paigalduseks. Pumbad baseeruvad moodulsüsteemil- konstruktsiooni, laagerdust, võlli tihendi tüüpi ja materjalide valikut saab kohandada vastavalt vajalikule rakendusele. Eeliseks on suur pumpamise täpsus, pidev, eriti pehme ja väikese pulseerimisega pumpamine, madal lõikekiirus, mis  säilitab vedeliku struktuuri, hea isetäituvusvõime. Saadaval erinevatest materjalidest toodetuna.

Diafragmapumbad

Õhuga töötavad kahediafragmalised (APDD) pumbad on pikka aega olnud parimaks lahenduseks raskete vedelike pumpamisel suhteliselt madalal survel ja voolul. Pumbad on erinevates suurustes ja materjalivalikutes ning nende kasutusala on väga lai- erinevat tüüpi vedelike pumpamine, alates väga korrodeeruvatest hapetest kuni suure viskoossusega värvide ja liimideni või toiduainete ja jookide pumpamine.

Dosaatorpumbad ja segurid

Dosaatorpumbad on vajalikud selleks, et määratud koguses pidevalt doseerida vajaliku vooluhulga ja rõhuga vedelikku - puhast, viskoosset, abrasiivset, korrodeerivat, lenduvat vm. Kasutusala on väga lai: veetöötlus, keemia-, õli-, gaasi-, farmaatsia- ja kosmeetikatööstus, pesumajad, põllumajandus, toiduainete-, tekstiili-, tselluloosi- ja paberitööstus, tuumaenergia, värvitööstus ja palju muud. Dosaatorpumpasid kasutatakse paljudes protsessides ja erinevatel tööstusaladel ning sobivad valitakse vastavalt kohalduvatele standarditele, juhistele ja direktiividele (EC, ATEX, ISO, EAS, API, etc.).

Allweiler small desmi small Grundfos small kolmeks small dp small Imo2013sm small wildenlogo small almatec small Milton roy small
*Offerings are not limited to brands presented and representative authorities may vary on different markets.